W Obóz naukowy w Chinach 15-29 sierpnia 2018

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ “Instytut Konfucjusza w Krakowie” serdecznie zaprasza studentów UJ, kursantów IKu i inne osoby w wieku od 18 do 30 lat do udziału w obozie naukowym, organizowanym przez Pekiński Uniwersytet Języków Obcych.
Obóz odbędzie się w dniach 15-29 sierpnia 2018 r. w Pekinie oraz prowincji Anhui.

Uczestnicy obozu naukowego będą brać udział w poświęconych historii, kulturze oraz społeczeństwu Chin oraz wycieczkach po Pekinie i prowincji Anhui.
Wszelkie koszty pobytu w Chinach – zakwaterowanie, ubezpieczenie, bilety wstępu, wyżywienie, etc. pokrywane są przez organizatorów. Uczestnicy pokrywają koszt biletu lotniczego na trasie Polska-Chiny-Polska, wizy chińskiej (w sumie ok. 3000 złotych) oraz 400 RMB opłaty rejestracyjnej, płatne na miejscu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 11 lipca 2018 roku. Ogłoszenie wyników kwalifikacji nastąpi 13 lipca 2018 roku, a osoby zakwalifikowane zostaną powiadomione drogą mailową.

Lista potrzebnych dokumentów (w języku angielskim):
    • Kopia pierwszej strony z paszportu
    • Personal statement (zawierającego informacje o dotychczasowej nauce języka chińskiego i angielskiego, kontakcie z kulturą chińską oraz zainteresowaniach)
    • Dokumenty poświadczające osiągnięcia kandydata, zdobyte nagrody, lista opublikowanych artykułów z abstraktami itp.
    • Informację o dacie urodzin, nazwie uniwersytetu, wykonywanym zawodzie.
    • Wypełniony formularz zgłoszeniowy

Wszystkie dokumenty należy przesłać na adres mailowy: summercamp_2018@yahoo.com
Szczegółowy program wyjazdu zostanie opublikowany w terminie późniejszym.

Uwaga! Informujemy, że Instytut Konfucjusza będzie składać wniosek o wizę grupową dla uczestników obozu.

Data opublikowania: 09.07.2018
Osoba publikująca: Rafał Kwieciński