Ogłoszenia sekretariatu

2-3 czerwca 2018 zapraszamy na kurs "Interwencja NATO na Bliskim Wschodzie – symulacja procesów decyzyjnych w sytuacji konfliktowej" Interwencja NATO na Bliskim Wschodzie – symulacja procesów decyzyjnych w sytuacji konfliktowej O przebiegu procesów decyzyjnych na szczeblu międzynarodowym mogą opowiedzieć tylko specjaliści, którzy w tego typu procesach uczestniczyli. Szczególnie, gdy dotyczy to sytuacji kryzysowej (przygotowywania interwencji zbrojnej) oraz funkcjonowania takiej organizacji, jak Sojusz Północnoatlantycki (NATO). Wszystkich studentów (nie licząc studentów pierwszego roku) – zarówno studiów bliskowschodnich, jak i dalekowschodnich – serdecznie zapraszamy do udziału w kursie fakultatywnym, którego głównym tematem są mechanizmy podejmowania decyzji w NATO oraz Rzeczpospolitej Polskiej (na przykładzie przygotowywania interwencji zbrojnej w państwie bliskowschodnim). Kurs – prowadzony przez wybitnych ekspertów (praktyków) – obejmuje przede wszystkim kwestię funkcjonowanie służb specjalnych w kontekście realizacji procesów decyzyjnych w NATO oraz RP – podejmowanych w czasie przygotowań do interwencji zbrojnej NATO w państwie bliskowschodnim, czyli poza granicami Sojuszu Północnoatlantyckiego. Prowadzący (współpracownicy IBiDW): amb. Piotr Łukasiewicz, gen. Radosław Kujawa, amb. Jacek Najder. Termin kursu: 2-3 czerwca br. (sobota – godz. 10-20; niedziela – godz. 10:00-15:00). Miejsce: sala 1.0.2 (ul. Gronostajowa 7). Za udział w kursie można uzyskać 3 ECTS... »

Godziny otwarcia sekretariatu dla studentów w roku akad 2017/18

Godziny otwarcia sekretariatu w roku akad. 2017/18:

poniedziałek sekretariat nieczynny

wtorek     9.00-14.00