Pracownicy

Dyrekcja Instytutu

 

Katedra Azji Wschodniej i Południowej

 

imię i nazwisko e-mail  

prof. dr hab. Adam W. Jelonek

(kierownik)

ajelonek@hotmail.com

dyżur w semestrze zimowym czwartek, 8.30-9.00, p.23 Collegium Novum

piątek, 10.30-11.30, Gronostajowa 3, p. 126

dr Olga Barbasiewicz obarbasiewicz@gmail.com dyżur w semestrze zimowym: piątek, 10.45-11.30, p. 123
     
dr Paweł Dybała pawel.dybala@uj.edu.pl

dyzur w semestrze zimowym: poniedziałek, 12.15-13.15, s. 127

dr Krzysztof Dziurzyński   brak zajęć w I semestrze
dr Joanna Guzik j.m.guzik@gmail.com

 

dyżur w semestrze zimowym: wtorek, 13.45-14.45, p. 127

czwartek, 16.35-17.05,

sobota w terminach zjazdów 12.20-12.50

dr Ewa Kamińska kaminski_eva@yahoo.de dyżur w semestrze zimowym: środa, 9.45-10.45, p. 123
dr Maciej Pletnia pletnia@gmail.com dyżur w semestrze zimowym: czwartek, 12.00-13.00 p. 123, po uprzednim umówieniu się
dr Joanna Puchalska j.k.puchalska@gmail.com dyżur w semestrze zimowym po wcześniejszej konsulatcji mailowej: czwartek, 11.15-12.15, p. 123
mgr Krzysztof Moch krzysztof.moch@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym: poniedziałek, 11.30-12.30,  p. 123
mgr Minako Rachwalski minakom618@gmail.com urlop w I semestrze
mgr Klaudia Jędrusik-Dyla   urlop w I semestrze
mgr Masaki Yamazoe what-what-what@hotmail.co.jp dyżur w semestrze zimowym środa, 11.30-12.30, p. 123  
   
Zakład Chin (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)
dr hab. Łukasz Gacek (kierownik) lukasz.gacek@uj.edu.pl urlop

dr hab. Ewa Trojnar

(p.o. kierownika)

ewa.trojnar@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym: piątek, 12.00-13.00, p. 024
dr Rafał Kwieciński rafal.kwiecinski@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym: czwartek, 11.45-12.45, p. 24
dr Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz mikrut.aga@gmail.com dyżur w semestrze zimowym: środa, od 13.00 p. 024
dr Joanna Wardęga joanna.wardega@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym: wtorek, 11.45-12.30, Instytut Konfucjusza
dr Adina Zemanek adina.zemanek@uj.edu.pl urlop
dr Bogdan Zemanek bogdan.zemanek@gmail.com dyżur w semestrze zimowym: poniedziałek 18.20-19.00 p. 024
mgr Ada Augustyniak ada.augustyniak@gmail.com urlop I semestr
mgr Rui Mao    
mgr Jingru Wang    
dr Li Wang    
 
Zakład Azji Południowej (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś

(kierownik)

a.kuczkiewicz-fras@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym czwartek 12.00-13.00 p. 148
dr Krzysztof Jakubczak x.jakubczak@gmail.com dyżur w semestrze zimowym czwartek 13.45-14.45 p. 148
dr Kamila Junik-Łuniewska kamila.junik@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym czwartek 18.15-19.15 p. 148
mgr Marcin Ciemniewski   dyżur w semestrze zimowym wtorek 11.30-12.30 p. 148
 
Zakład Korei (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Renata Czekalska    (kierownik)

r.czekalska@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym piątek 13.00-14.00 p. 148
     
dr hab. Grażyna Strnad grazyna.strnad@uj.edu.pl

dyżur w semestrze zimowym zgodnie z terminarzem zajęć poniedziałek 16.00-16.45

p. 128

dr Marceli Burdelski   dyżur w semestrze zimowym czwartek9.45-10.45 p. 127
dr Hyewon Lee  

dyżur w semestrze zimowym poniedziałek 16.30-17.00

p. 127

mgr Sukyung Jung   dyżur w semestrze zimowym czwartek 9.45-10.45 p. 127
 
Zakład Azji Południowo-Wschodniej (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

prof. dr hab. Adam Jelonek  (kierownik)

ajelonek@hotmail.com

dyżur w semestrze zimowym: czwartek 8.30-9.00 p.23 Collegium Novum

piątek 10.30-11.30 Gronostajowa 3 p. 126

dr hab. Jerzy Bayer   dyżur w semestrze zimowym: piątek 12.00-13.00 p. 124
dr Michał Lubina michal.lubina@uj.edu.pl dyzur w semestrze zimowym: środa 16.30-18.00 p. 127
dr Łukasz Fyderek lukasz.fyderek@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym: wtorek 12.15-13.00 p. 124
dr Dariusz Zdziech   dyżur w semestrze zimowym: piątek 16.30-17.15 p. 148

 

Katedra Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

 

imię i nazwisko e-mail  

ks. prof. dr hab. Krzysztof Kościelniak

(kierownik)

 xkoscielniak@gmail.com dyżur w semetrze zimowym czwartek  9.30-10.30
dr hab. Dorota Rudnicka-Kassem d.rudkass@interia.pl brak zajęć w I semestrze
dr Renata Kurpiewska-Korbut renata.kurpiewska-korbut@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym środa 11.15-12.15 p. 036
     
mgr Tadeusz Gałuszka dzauda@poczta.onet.pl

dyżur w semestrze zimowym 2017/2018 poniedziałek 11.30-13.00 p. 036

mgr Nadim Husni nadem.husni@gmail.com

dyżur w semestrze zimowym środa,  11.30-12.45

 

 
Zakład Izraela i Lewantu (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Przemysław W. Turek

(kierownik)

przemyslaw.turek@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym środa 12.00-13.00 p. 128
dr Daria Boniecka-Stępień   dyżur w semestrze zimowym poniedziałek 11.00-11.30 s. 037
dr Artur Skorek   dyżur w semestrze zimowym wtorek 13.00-14.00 s. 037
dr Daniel Starzyński dstarzynski@tlen.pl dyzur w semestrze zimowym środa 13.15-14.45 p. 037
dr Piotr Weiser kochamwroclaw@gazeta.pl  
dr Magdalena Pycińska   dyżur w semestrze zimowym  wtorek 11.30-12.30 p. 125
 
Zakład Krajów Zatoki Perskiej (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Paweł Siwiec

(kierownik)

  dyżur w semestrze zimowym 2017/2018 od 4 października środa 13.15.-14.15 p.128
dr Ida Balwierz idabal@wp.pl dyżur w semestrze zimowym wtorek 13.15-14.00 oraz czwartek 8.45-9.30 p. 036
dr Karolina Rak carolaynarak@gmail.com dyżur w semestrze zimowym środa 12.00-13.00 p. 126
     
Zakład Afryki Północnej (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

prof. dr hab. Hubert Królikowski

(kierownik)

hubert.krolikowski@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym poniedziałek 11.45-13.00 p. 126
dr hab. Piotr Kletowski piotr.kletowski@uj.edu.pl  
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym czwartek 10.15-11.15 p. 036
 
Współpracownicy IBiDW
mgr Antonina Łuszczykiewicz antonina.luszczykiewicz@gmail.com  
mgr Bartosz Duszyński akademickiebd@gmail.com  
   

 

mgr Piotr Niziński