Pracownicy

Dyrekcja Instytutu

 

Katedra Azji Wschodniej i Południowej

 

imię i nazwisko e-mail  

prof. dr hab. Adam W. Jelonek

(kierownik)

ajelonek@hotmail.com piątki
prof. dr hab. Hubert Królikowski hubert.krolikowski@uj.edu.pl poniedziałek, po wcześniej konsultacji mailowej 
dr Paweł Dybała pawel.dybala@uj.edu.pl

piątek, 12.30-13.00,

s. 127

dr Joanna Guzik j.m.guzik@gmail.com

wtorek, 10.20-11.20,  s.127

sobotnie zjazdy 10.10-10.40

 

dr Ewa Kamińska kaminski_eva@yahoo.de środy, 11.30-12.30, s. 123
dr Marta Kosmala-Kozłowska marta.kosmala-kozlowska@uj.edu.pl czwartek, 15.00-16.00 s. 127
dr Michał Lubina michal.lubina@uj.edu.pl  
dr Olga Barbasiewicz obarbasiewicz@gmail.com piątek, 10.45 - 11.30, s. 123
mgr Ada Augustyniak ada.augustyniak@gmail.com  
mgr Krzysztof Moch krzysztof.moch@uj.edu.pl  
mgr Minako Rachwalski minakom618@gmail.com środa, 14.45-15.45, s.123
dr Teresa Łozińska   wtorek, 18.15-19.15, s.127
mgr Klaudia Jędrusik-Dyla    
mgr Masaki Yamazoe what-what-what@hotmail.co.jp poniedziałek, 16.45-17.45, s.123  
   
Zakład Chin (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)
dr hab. Łukasz Gacek (kierownik) lukasz.gacek@uj.edu.pl czwartek 10.30 - 11.30, s. 0.24
dr hab. Ewa Trojnar ewa.trojnar@uj.edu.pl czwartek, 14.00-15.00, s. 024
dr Rafał Kwieciński rafal_kwiecinski@interia.eu czwartek, 12.00-13.00, s. 024
dr Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz mikrut.aga@gmail.com środa, 10.30-11.30, s.024
dr Joanna Wardęga joanna.wardega@uj.edu.pl wtorek, 13:45-14:45, Instytut Konfucjusza
dr Adina Zemanek adina.zemanek@uj.edu.pl urlop
dr Bogdan Zemanek bogdan.zemanek@gmail.com poniedziałek: 15:00- 16:00 pok. 0.24
mgr Ada Augustyniak    
mgr Rui Mao   środa 16.30-17.30, pok. 0.24
mgr Jingru Wang    
mgr Minfang Zhu    
 
Zakład Azji Południowej (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś

(kierownik)

a.kuczkiewicz-fras@uj.edu.pl czwartek, 12.00-13.00, s. 148
dr Krzysztof Jakubczak x.jakubczak@gmail.com czwartek, 18.30-19.30, s. 148
dr Kamila Junik-Łuniewska kamila.junik@uj.edu.pl czwartek, 11.15-12.15, s. 148
mgr Marcin Ciemniewski   czwartek, 10.30-11.30, s. 148
 
Zakład Korei (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Renata Czekalska

(kierownik)

r.czekalska@uj.edu.pl piątek, 15.00-16.00, s. 148
prof. Byuong-se Cho    
dr hab. Grażyna Strnad grazyna.strnad@uj.edu.pl wtorek, 8.30-9.30, s.128
Sukyung Jung   czwartek, 15.00-16.30, s.127
Lee Hyewon   wtorek, 13.15-13.45, s.127

 

Katedra Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

 

imię i nazwisko e-mail  

ks. prof. dr hab. Krzysztof Kościelniak

(kierownik)

 xkoscielniak@gmail.com urlop naukowy w roku 2016/17
dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ pawel.siwiec@uj.edu.pl środa 13.00-14.00, s.128
dr hab. Dorota Rudnicka-Kassem d.rudkass@interia.pl  
dr Ida Balwierz idabal@wp.pl środa, 13.15.-14.45, pok. 0.36
dr Łukasz Fyderek lukasz.fyderek@uj.edu.pl środa, 12.15-13.00, s.124
dr Renata Kurpiewska-Korbut renata.kurpiewska-korbut@uj.edu.pl  
dr Karolina Rak carolaynarak@gmail.com wtorek, 10.00-12.00,  s.036
mgr Piotr Niziński   wtorek, 12.00-14.00, s.037
dr Piotr Kletowski   środa, 15.30-16.30, s.037
mgr Tadeusz Gałuszka dzauda@poczta.onet.pl

wtorek, 13.15-15.00, s.036

Zakład Izraela i Lewantu (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Przemysław W. Turek

(kierownik)

przemyslaw.turek@uj.edu.pl środa, 13.30-14.30, s.128
dr Artur Skorek   wtorek,11.15-12.15, s.037
dr Daniel Starzyński dstarzynski@tlen.pl czwartek, 13:15-14:45, s.037
dr Piotr Weiser kochamwroclaw@gazeta.pl  
dr Magdalena Pycińska    
 
Współpracownicy IBiDW
mgr A. Łuszczykiewicz antonina.luszczykiewicz@gmail.com poniedziałek, 12.00-13.00, s.148
mgr Bartosz Duszyński bartosz.duszyński777@gmail.com środa, 17.15-18.15, s.128, po wcześniej konsultacji mailowej