Pracownicy

Dyrekcja Instytutu

 

Katedra Azji Wschodniej i Południowej

 

imię i nazwisko e-mail  

prof. dr hab. Adam W. Jelonek

(kierownik)

ajelonek@hotmail.com

dyżur w semestrze zimowym czwartek, 8.30-9.00, p.23 Collegium Novum

piątek, 10.30-11.30, Gronostajowa 3, p. 126

prof. dr hab. gen. Bogusław Pacek boguslaw.pacek@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim poniedziałek 10.45-11.15, 13.10-13.40 p. 126
dr hab. Agnieszka Kuszewska, prof. UJ agnieszka.kuszewska@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim środa 18.15-19.00 p. 126
dr Krzysztof Dziurzyński chris58k4@gmail.com dyzur w semestrze letnim poniedziałek 20.00-20.45 s. 1.0.2 Gronostajowa 7, wtorek 11.30-12.15 p. 124
     
Zakład Japonii (w strukturze Katedry Azji Wschodniej i Południowej)
prof. dr hab. Adam Jelonek (kierownik) ajelonek@hotmail.com  
dr Olga Barbasiewicz obarbasiewicz@gmail.com dyżur w semestrze letnim: dyżury indywidualne po wcześniejszej konsultacji mailowej, p. 123
dr Paweł Dybała pawel.dybala@uj.edu.pl

dyzur w semestrze letnim: środa, 10.00-11.00, s. 127

dr Joanna Guzik j.m.guzik@gmail.com

 

dyżur w semestrze letnim czwartek 13.45-14.45 p. 127
dr Maciej Pletnia pletnia@gmail.com dyżur w semestrze zimowym: środa, 12.00-13.00 p. 123, po uprzednim umówieniu się
dr Joanna Puchalska j.k.puchalska@gmail.com dyżur w semestrze letnim po wcześniejszej konsulatcji mailowej: czwartek, 16.30-17.30, p. 124
mgr Krzysztof Moch krzysztof.moch@uj.edu.pl dyzur po wczesniejszym umówieniu się dwoga mailową
mgr Minako Rachwalski minakom618@gmail.com urlop w I i II semestrze
mgr Klaudia Jędrusik-Dyla    
mgr Masaki Yamazoe what-what-what@hotmail.co.jp dyżur w semestrze letnim środa, 11.30-12.30, p. 123  
   
Zakład Chin (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)
dr hab. Łukasz Gacek (kierownik) lukasz.gacek@uj.edu.pl urlop I i II semestr

dr hab. Ewa Trojnar

(p.o. kierownika)

ewa.trojnar@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim : czwartek 14.30-15.00, p. 024
dr Rafał Kwieciński rafal.kwiecinski@uj.edu.pl

dyżur w semestrze letnim: czwartek, 10.15-11.15, p. 024

Z powodu spotkania Zespołu d.s. Nauki WSMiP UJ 22.03, 26.04 dyżur odwołany

dr Małgorzata Osińska m.osinska@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim środa 1.00-13.00 Instytut Konfucjusza Radziwiłłowska 4
dr Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz mikrut.aga@gmail.com  
dr Joanna Wardęga joanna.wardega@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim: środa 13:00-13:30 p.024
dr Adina Zemanek adina.zemanek@gmail.com dyzur w semestrze letnim wtorek 10.00-11.00 p. 024
dr Bogdan Zemanek bogdan.zemanek@gmail.com dyżur w semestrze letnim: poniedziałek 14.00-15.00 p. 024
mgr Ada Augustyniak ada.augustyniak@gmail.com dyzur w semestrze letnim piatek 11.40-12.30 p. 024
mgr Rui Mao    
mgr Jingru Wang    
dr Li Wang    
 
Zakład Azji Południowej (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś

(kierownik)

a.kuczkiewicz-fras@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim piatek 11.30-12.30 p. 148
dr Krzysztof Jakubczak x.jakubczak@gmail.com dyżur w semestrze letnim czwartek 10.15-11.15 p. 148
dr Kamila Junik-Łuniewska kamila.junik@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim środa 10.15-11.15 p. 148
mgr Marcin Ciemniewski   dyżur w semestrze letnim piatek 11.45-12.45 p. 148
 
Zakład Korei (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Renata Czekalska    (kierownik)

r.czekalska@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim piątek 13.15-14.15 p. 148
     
dr hab. Grażyna Strnad grazyna.strnad@uj.edu.pl

dyżur w semestrze letnim poniedziałek 15.00-16.00

p. 128

dr Marceli Burdelski marceli.burdelski@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim piatek 10.00-11.00 p. 127
dr Hyewon Lee  

dyżur w semestrze letnim poniedziałek 16.00-16.30

p. 127

mgr Sukyung Jung aurinko417@gmail.com dyżur w semestrze letnim czwartek 9.45-10.45 p. 127
 
Zakład Azji Południowo-Wschodniej (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)
dr hab. Jerzy Bayer (kierownik) jerzy.bayer@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim: piątek 10.30-11.30 p. 124
dr Michał Lubina michal.lubina@uj.edu.pl dyzur w semestrze letnim: środa 10.30-11.25 p. 127
dr Łukasz Fyderek lukasz.fyderek@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim: wtorek 15.00-16.00 p. 124
dr Dariusz Zdziech dariusz.zdziech@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim: piątek 14.30-15.00 p. 148

 

Katedra Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

 

imię i nazwisko e-mail  

ks. prof. dr hab. Krzysztof Kościelniak

(kierownik)

 xkoscielniak@gmail.com dyżur w semetrze letnim  wtorek 11.15-12.15 s. 126
dr hab. Dorota Rudnicka-Kassem d.rudkass@interia.pl brak zajęć w I semestrze
dr hab. Krzysztof Trzciński, prof. UJ krzysztof.trzcinski@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim: środa, 13.00-14.00, p. 128
dr Renata Kurpiewska-Korbut renata.kurpiewska-korbut@uj.edu.pl dyżur w semestrze letni czwartek 13.00-14.00 p. 128
     
mgr Tadeusz Gałuszka dzauda@poczta.onet.pl

dyżur w semestrze letnim  poniedziałek 11.30-13.00 p. 036

mgr Nadim Husni nadem.husni@gmail.com

dyżur w semestrze zimowym środa,  11.30-12.45

 

 
Zakład Izraela i Lewantu (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Przemysław W. Turek

(kierownik)

przemyslaw.turek@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim środa 14.00-15.00 p. 128
dr Daria Boniecka-Stępień daria_boniecka@wp.pl dyżur w semestrze letnim wtorek 11.45-12.45 s. 037
dr Artur Skorek arturskorek1@gmail.com dyżur w semestrze letnim środa 13.00-14.00 s. 037
dr Daniel Starzyński dstarzynski@tlen.pl dyzur w semestrze letnim środa  13.15-14.45 p. 037
dr Magdalena Pycińska magdalena.pycińska@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim  środa 11.30-12.30 p. 125
 
Zakład Krajów Zatoki Perskiej (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Paweł Siwiec

(kierownik)

pawel.siwiec@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim 2017/2018  środa 11.20-12.20 p.128
dr Ida Balwierz idabal@wp.pl dyżur w semestrze letnim wtorek 13.15-13.45 oraz piątek 9.00-9.30 p. 036
dr Karolina Rak carolaynarak@gmail.com dyżur w semestrze letnim czwartek 9.00-9.30 p. 126
     
Zakład Afryki Północnej (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

prof. dr hab. Hubert Królikowski

(kierownik)

hubert.krolikowski@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim poniedziałek 11.30-13.00        p. 126
dr hab. Piotr Kletowski piotr.kletowski@uj.edu.pl dyzur w semestrze letnim czwartek 15.30-16.30 p. 037
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl dyżur w semestrze letnim czwartek 11.30-13.00 p. 036 po wcześniejszym kontakcie mailowym
 
Współpracownicy IBiDW
Gen. bryg. Radosław Kujawa    
Amb. Piotr Łukasiewicz    
Amb. Jacek Najder    
mgr Bartosz Duszyński akademickiebd@gmail.com  
mgr Antonina Łuszczykiewicz antonina.luszczykiewicz@gmail.com  
mgr Piotr Niziński